1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Star Gazetesi Yazarı Ardan Zentürk'den Başkan Erdoğan'a şok uyarı
Star Gazetesi Yazarı Ardan Zentürk'den Başkan Erdoğan'a şok uyarı

Star Gazetesi Yazarı Ardan Zentürk'den Başkan Erdoğan'a şok uyarı

Star gazetesi yazarı Ardan Zentürk bugünkü köşesinde "Sayın Erdoğan, bu piyasa sizi yer!.." adlı çok çarpıcı bir yazı kaleme aldı.

A+A-

Star gazetesi yazarı Ardan Zentürk bugünkü köşesinde "Sayın Erdoğan, bu piyasa sizi yer!.." adlı çok çarpıcı bir yazı kaleme aldı.

İşte O Yazının Bir Bölümü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, son bir ay içinde, Türkiye’nin anti-emperyalist mücadelesinde üç “dev karar” aldı: 

1940’lı yıllarda Amerikan emperyalizminden gelen baskıyla yasaklanan kenevirin üretimi 70 yıllık aradan sonra başladı. 

Yine, Amerikan emperyalizminin nişasta bazlı şeker saldırısını göğüsledi, kotayı yüzde 2.5 seviyesine düşürdü, yakın gelecekte bu uygulamanın da ortadan kalkacağını duyurdu. 

Amerikan emperyalizminin “yumuşak gücü” olarak adlandırılan Hollywood’un sinema işletmecisi bir şirket üzerinden Türk sinemasına vurmaya çalıştığı ağır darbeyi, hem de Külliye’de Türk sinemacılarının önünde koruma kanununu imzalayarak durdurdu. 

Cevabını, Washington’da  neo-con/Siyonist lobinin tetikçisi, küresel faşizmin bekçi köpeği Michael Rubin’den aldık,  Erdoğan’ın  infazından bahseden bir saldırı makalesiyle Amerika’da artan sinirliliği o bize aktardı. 

Bence ayaklanın, hazırız…

Venezuela tarzı gelişmeler, varoşlardan başlatılması planlanan ayaklanma stratejileri, narko-terör ile sağlanan silahların metropol mahallelerine yığılma çabaları, hepsi biliniyor, izleniyor.

1 Nisan sabahı itibariyle ülkeyi iç çatışmaya yöneltecek tüm unsurların özellikle İstanbul’da toplaştırıldığını, FETÖ/Ruzi Nazar-Enver Altaylı çizgisinin ve  PKK çizgisinin hangi partilerin İstanbul teşkilatlarında tahkim edildiği de görülüyor. 

… Ve Devlet Bahçeli’nin açıklamalarından anladığımız net gerçek, bu kez emperyalistin emriyle milletine saldıranların, mahkeme salonlarını göremeyecekleridir.

Nedim Şener’in de altını çizdiği gibi, 15 bin FETÖ’cü kripto TSK elemanının adlarının tespit edildiği, bin kripto FETÖ’cü hakim-savcının varlığının bilindiği bir dönemde  bu milletin ve gazi devletimizin beka mücadelesinde boşluk bırakılacağını mı sandınız, geçiniz. 

..........................................................

Bu konudaki ilk uyarımı, 10 Mayıs 2018’de yapmıştım (Sayın Erdoğan, bu bürokrasi sizi yer!..) sonrasında neler yaşadığımız ortadadır. 

Danışmanlarınızdan ricam, o uyarı yazısının linkini veriyorum, bu yazıyla birlikte onu da tekrar masanıza koysunlar."

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.