1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Müdafaa-i İslam Hareketi'den Hollanda Başkonsolosluğu önünde protesto
Müdafaa-i İslam Hareketi'den Hollanda Başkonsolosluğu önünde protesto

Müdafaa-i İslam Hareketi'den Hollanda Başkonsolosluğu önünde protesto

Hollanda'daki skandal Peygamber Efendimiz konulu karikatür yarışmasına Karşı Müdafaa-i İslam Hareketi'den Hollanda Konsolosluğu Önünde Protesto Düzenlendi

A+A-

Bugün burada toplanmamızın sebebi, belhüm adâl-hayvandan aşağı vasfının bir numaralı temsilcisi Hollandalı milletvekili Geert Wilders’in, haşa Allah Resulü’ne hakaret etmek maksadıyla düzenlemiş olduğu karikatür yarışması hakkında, Hollanda devletinin gereğini yapmak yerine, “hürriyet, demokrasi ve demokratik hukukî haklar” gibi son derece müphem, her devirde içi Batılılarca keyfekeder doldurulan ve sonra geri kalan dünyaya sanki mutlakmışcasına dayatılan kavramlar arkasına sığınmasına olan öfkemizdir.
erdem-ozveren.jpg
Evvelâ, 2 milyara yakın Müslümanı bu boş beleş kavramların arkasına sığınarak karşısına alan Hollanda devletini akl-ı selime davet ediyoruz. Yıkılmakta olan Batılı dünya düzeninin enkazı altında kalanlardan olmak istemiyorlarsa, şimdiden kendilerine çeki düzen versinler. Aksi takdirde, Allah ve Resulüne düşmanlık ederek ancak kaybedenlerden olacaklarını da buradan ikaz ediyoruz. 
Gaye İnsan-Ufuk Peygamber Allah Resulü hakkında yapılmak istenen karikatür yarışmasına gelecek olursak. Dün gece yapılan açıklamaya göre yarışma iptal edilmiştir. 
Batılıların mihrak şahsiyeti Geert Wilders, diğer her şeyde olduğu gibi küfründe de samimiyetsiz olduğunun bir göstergesi olarak, Pakistan ve diğer Müslüman ülkelerinden gelen tehditlerden korkması neticesinde, düzenlemiş olduğu yarışmayı iptal etmiştir. 
Buna karşılık, korkak Hollandalı’nın anlamadığı şudur: Kararmış kalbindeki Allah ve Resulü’ne olan düşmanlık sürdüğü ve çirkin ağzından her fırsatta akan lâğım kesilmediği müddetçe Müslümanların bir numaralı hedefi olarak kalacak ve bir gün, bugüne kadar ettiği hakaretin ve sergilemiş olduğu rezilliğin bedelini mutlaka ama mutlaka ödeyecektir. 
Kâfir, küfründe bile samimi değil. Oysa ki biz, Müslüman Anadolu ve diğer Müslümanlar, Allah Resulü ve ondan öğrendiğimiz mukaddesatımız için değil bir kere, bin kere can vermeye hazırız. İşte, aramızdaki fark budur ve bu yüzden de kaybeden onlar, kazanansa mutlaka biz olacağız!

maxresdefault.jpg

Wilders ve aynı kubur deliğinin diğer mensubları, Allah ve Resulü’ne dil uzatmanın bedeli ödeyecek ve öğrenecekler. 
@MudafaiislamHareketi / Baran Dergisi / Müslüman Anadolu Gençlik Hareketi 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.