1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Müdafaa-i İslam Hareketi üyelerinden Mustafa İslamoğlu hakkında suç duyurusu.
Müdafaa-i İslam Hareketi üyelerinden Mustafa İslamoğlu hakkında suç duyurusu.

Müdafaa-i İslam Hareketi üyelerinden Mustafa İslamoğlu hakkında suç duyurusu.

Hz. Hatice annemiz ile ilgili küstah sözler sarf eden Mustafa İslamoğlu hakkında Müdafaa-i İslam Hareketi üyeleri Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayına gelerek suç duyurusunda bulundu.

A+A-

Hz. Hatice annemiz ile ilgili küstah sözler sarf eden Mustafa İslamoğlu hakkında Müdafaa-i İslam Hareketi üyeleri  Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayına gelerek suç duyurusunda bulundu.

Müdafaa-i İslam Hareketi üyeleri Çağlayan Adliyesine gelerek, İlahiyatçı-yazar Mustafa İslamoğlu'nun yaptığı bir konuşmada Hz. Hatice'ye hakaret ettiğini iddia ederek suç duyurusunda bulundu. Grup öğleden sonra Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'nın karşısındaki alanda bir araya geldi.
 

Fetih Tv'de yayınlanan Görüntüler.

Grup adına İbrahim Ceylan şu açıklamayı okudu.

"Hz.Hatice Annemizden bahsederken Âdeta bir Müsvedde kağıttan bahsedermişcesine " 3 Çocuklu 2 Kocadan Arta Kalmış Bir Dul" ifadesini Kullanarak Hz.Hatice Annemizi Sanki bir şeyin  artığı gibi topluma anlatan Mustafa islamoğlu'na kendisinin kimlerin "ARTIĞI" olduğunu hatırlatmak isteriz.

Öncelikle 1980 Yılında Babası Tarafından Kendisine Emanet Edilen 12 Yaşında Bir Erkek Çocuğunu Defalarca Taciz Edip Tecavüze Yeltenmesi sebebiyle 1981 Yılinda 2.5 yıl Hapis Cezasına Çarptırılan Mustafa İslamoğlu Helâk olmuş Kavimlerden Kalma Bu Ahlâkı ile Lut Kavminden "Arta Kaldığını" unutmuş olmalı !..

Babasının dahi evlatlıktan reddettiği kendisi hakkında; "Mustafa'yı Şeytanım Kadar Sevmiyorum. 
Dünyaya Fesat Dağıtıyor Humeyni'nin 1. Adamı
ALLAH'a dua edelim de yaşı 55 oldu Torun Toynak Sahibi ama hala Humeyni Kafalı. 
Evinin her tarafı İranlıların kitapları ile dolu. 
O YÜZDEN BABASI ILE ASLA GORUSEMEZ. 
Keşke onun babası olmasaydım.
Kelimeleri Şeytanca Kullanıyor. 
Masum insanlara zehrini fark ettirmeden empoze ediyor.
Kendisi ile beraber peşinden gidenleri de helak edecektir. dediği Mustafa islamoğlu tıpkı babasının da dediği gibi kelimeleri Şeytanca kullanarak video da net bir şekilde görülmesine rağmen ben "ARTA KALAN" demedim "ARDA KALAN" dedim diyerek babasının deyimi ile kelime oyunları ile zehrini akıtmaya devam ediyor.

251 Şehit Verdiğimiz 15 Temmuz Darbe Girişiminden önce Yayınladığı bir video da "Hocaefendi hakkında ağza alınmayacak şeyler. Allah'tan  korkar insan O Bizim Hocamız O Büyük Bir Alim Yetiştirin de Göreyim Hadi Bir Fetullah Hoca Yetiştirin Alnınızdan öpeyim Bir Fetullah Hocanın Ayakkabısını Yetiştirin Alnınızdan öpeyim" Diyen Mustafa islamoğlu'na Kimlerden Arta Kaldığını Hatırlatmak isteriz !..

Hz.Hatice Annemizin Efendimiz (sav) ile Evlenmeden önce ki toplumda ki künyesi "Tahire" Yani "Temiz, Pak, Leke Değmemiş" Demekti. Bulunduğu Toplumda İffet denilince akla ilk gelen isim Hz. Hatice idi. Hz.Hatice Annemiz Efendimiz sav ilk Eşi olmak ile beraber o hayatta iken Efendimiz (sav) Başka Bir evlilik yapmamıştır. Efendimize sav ilk iman eden kimse yine Hz.Hatice Annemiz olup Efendimizin sav 7 Evladından 6 'sının da Annesidir. Ümmetin Annesi olan Hz.Hatice ye kimsenin imâ yolu ile dahi hakaret edemeyeceğini bildirir birazdan da İslamoğlu denen şahıs hakkında suç duyurusunda bulunacağımızı kamuoyuna  Saygılarımızla Arz Ederiz...

| Müdafaa-i islam Hareketi "

 

Haber:Erdem Can 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.