1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İhsan Şenocak:Mukaddesatıma söven iffet ahlak yobazlarına
İhsan Şenocak:Mukaddesatıma söven iffet ahlak yobazlarına

İhsan Şenocak:Mukaddesatıma söven iffet ahlak yobazlarına

İlmi ve Fikri Araştırmalar Merkezi (İFAM) kurucusu Dr İhsan Şenocak lağum çukuru medyanın kendisini hedef göstermesinden dolayı resmi sosyal medya hesabından basın açıklaması yayınladı.

A+A-

İlmi ve Fikri Araştırmalar Merkezi (İFAM) kurucusu Dr İhsan Şenocak lağum çukuru medyanın kendisini hedef göstermesinden dolayı resmi sosyal medya hesabından basın açıklaması yayınladı.

Hesabından şu sözlerle 

"İslamın kızlarını tesettüre riayet ederek okumaya çağıran bir Müslümanı,büyük bir çarpıtmayla "kızların okumasına karşı" gibi gösterip söven iffet yobazları bilsin ki;

son nefesime ve kalemimdeki son damla mürekkebe kadar Allah ve Rasul düşmanlarıyla mücadeleye devam edeceğim." şu açıklamayı paylaştı

BÜYÜK BİR ÇARPITMAYLA MUKADDESATIMA SÖVEN İFFET VE AHLAK YOBAZLARINA!

 

2014 yılında “Ey İman Edenler! Kendinizi ve ailenizi yakıtı insanlar ve taşlar olan ateşten koruyun.” (Tahrim, 6) mealindeki ayet-i kerime çerçevesinde yaptığım, 2017 yılında da Ali Erbaş tarafından açığa alınmama gerekçe gösterilen, Müslüman babaları, kız çocuklarını tesettürle himayeye çağıran konuşmam sosyal medyada ahlak ve iffet yobazları tarafından “Kızını okutan baba cehennemliktir.” şeklinde büyük bir çarpıtmayla yeniden servis ediliyor, mukaddesatıma sövülüyor.

“Tefekkürde ve Tesettürde islam Diyen Kızlar” başlıklı kitabının arka kapağına Islam’ın kızlarına hitaben, “Oku! Muallime ol, doktor ol fakat bütün bunları tesettürünü çiğnetmeden yap!” çağrısında bulunan bir Müslüman’ı, “Kızların okumasına karşıymış” gibi gösterenler, Allah’ın düşünmek için yarattığı beyinlerini düşünmekten başka her şey için kullanan ahlak yobazlarıdır.
Kalemle yapılan bir mücahadenin sonucu olarak “Kur’an-ı Kerim uydurmadır.” diyen tarihselci zihniyetinin fosilleştiği, mahremiyet düşmanı çevrelerde itiraf haberlerinin ayyuka çıktığı ve aynı konuşmam üzerinden dinime ve imanıma hakaret eden fuhuş albümü medyanın sebbiyel memuru bir gazeteciyle davamızın olduğu bir haftada, videonun büyük bir çarpıtmayla tekrar servis edilmesinin gayesi bellidir; “İhsan Şenocak! Davadan vazgeç ve sus!”.

Allah ve Rasul yoluna düşman olanlar şunu bilsin ki, “Allah’ın(cc) ayetlerini okumaktan daha onurlu bir vazife ve bu yolda bedel ödemekten daha büyük bir şeref tanımıyorum.”.


Avukatlarım, Mukaddesat düşmanlarının yalanları üzerinden sosyal medyada büyük bir şenaatle hakaret yarışına girenleri tek tek tesbit ediyor, hepsiyle hukuk önünde hesaplaşılacaktır.
Büyük İslam Medeniyetinin muhatabı aziz İslam milletine hürmetlerimle.

İhsan ŞENOCAK

 131300869_3603221196423272_7682353886846645402_o.jpg

Twitter'dan Binlerce Destek Mesajı Yağdı

Nesl-i Âti Platformu Başkanı Onur Yılmaz

İhsan Şenocak Hocamızın haklı davasında yanında yer alan bütün kardeşlerimize selam olsun. Çalışmamıza katılan her bir kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz. #İhsanŞenocakYalnızDeğildir

 

ihsan.jpg

 

Haber:Erdem Can

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.