1. HABERLER

  2. KÜLTÜR VE YAŞAM

  3. 24 mart 2017 Cuma günlük burç yorumları
24 mart 2017 Cuma günlük burç yorumları

24 mart 2017 Cuma günlük burç yorumları

24 Mart 2017 Cuma günlük burç yorumları burcunuz ne diyor? 24 Mart hangi burçlar için daha önemli, bugün doğanlar ne burcu?

A+A-

24 Mart 2017 Cuma Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 24 Mart 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart - 20 Nisan)

 Bazı konularda yanıldığınızı çok geç olsa da anlayacaksınız. Sevgilinizi yalnız bırakıyorsunuz o buna alışkın değil, davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Haftanın yoğun geçmesi daha hareketli günlerin habercisi olabilir. Çalışma ortamınızdaki bazı uyumsuzluklar, karşılıklı sağduyuyu gerektiriyor. Yanılmadığınızı düşündüğünüz konularda haklı görünüyorsunuz. Bir olayın sonunu bile bile müdahale etmiyorsunuz bu sizi üzebilir.


BOĞA BURCU 24 Mart 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan - 23 Mayıs)

 Sevgilinizin sizden bazı beklentileri var bunu yerine getirmelisiniz zira onu siz alıştırdınız. İnatlaştığınız kişi bugün bazı şeyleri ispatlama çabalarına girecek. Buna birkaç kişinin destek vermesi sizi biraz zor duruma sokabilir. Mesleki bir konudaki yetersizlikler, yeni yönelimleri gerektirecek. Parasal konularda bir değişim gözükmüyor ve sizde bir değişim için çabalamıyorsunuz.

İKİZLER BURCU 24 Mart 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs - 23 Haziran)

 Size göre aşkta sınır yok ancak kafanızdaki bazı kuşkular sizi huzursuz ediyor. Bugünlerde birtakım işler size pek gerekli değilmiş gibi gelebilir. Bu isteksizliğinizi ortadan kaldırabilmeniz niyetiyle iş gezileriniz olabilir. Yeni tanışmalarda ilginç fırsatlar var. İlerleyen günlerde yüklü miktarda ödemeleriniz var bunun için bazı sıkıntılara girebilirsiniz.
 

YENGEÇ BURCU 24 Mart 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 23 Temmuz)

 
 Aşk hayatınızda uzun süredir yaşadığınız çoşku sizin için bir alışkanlık haline geliyor ve eski şeylerin yerini almaya başlıyor. Sıkı bir haftadan çıktınız. İş alanınız biraz yorucu, ama mutlu bir ortam içinde olduğunuz için buna çok aldırmıyorsunuz. Bazı sıkıntılarınız söz konusu ancak bu sıkıntıları gidermek için aileniz ve partneriniz her zaman yanınızda oluyor. Sizin için çabalayan birileri var onun çabalarını boşuna çıkarmayın ve sizde onunla beraber olup çabalayın.

 

ASLAN BURCU 24 Mart 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (23 Temmuz - 22 Ağustos)

 Aşk defterini kapatmış gibisiniz ancak bunun için çok erken, umutsuzluğa kapılmaktan vazgeçmelisiniz. Bu gün köklü değişiklikler yapma kararı alacaksınız. Bu çok da gerekli.   Maddi anlamda pek sorun yaşamasınız da bu birikim yapmayacağınız anlamına gelmez.
  
BAŞAK BURCU 24 Mart 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)
 
 Şimdiye kadar var olan ilişkinizin dışına çıkmak istiyorsunuz. Ancak bunun riskini göze almanız gerekir aksi halde sonu hüsrana da uğrayabilir. İş yaşantınızda becerikliliğiniz ve yetenekleriniz bazı kapıları açmanızı çok kolaylaştırabilir.  Maddi konularda  önleminizi almazsanız uzun süre sıkıntıya düşebilirsiniz.

 

TERAZİ BURCU 24 Mart 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)
 
 İlişkiniz biraz farklı ilerliyor bazı konularda partnerinizle beraber kararlar verirken zaman zaman fikir ayrılığına düşüyorsunuz bu sizi bazen kızdırıyor ancak onu seviyorsunuz. Garip bir şekilde şansınızı erteliyorsunuz. Verimsiz bulduğunuz toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde. Haklı endişeleriniz var ancak büyütmemelisiniz.


AKREP BURCU 24 Mart 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)
 
 Bu ara aşk hayatınızda durgunluk söz konusu ancak sizde her insan gibi rahatlamayı sakince dinlenmeyi isteyebilirsiniz bu gayet normal. İşinizde başarılısınız. Fakat gözünüz daha da yükseklerde. Bu konuda bazı kimselerle görüşme yapabilir yada kariyerinizle ilgili çalışmalarda bulunabilirsiniz.  Maddi konularda gelirinizde bir artış söz konusu olabilir. Ancak bununla birlikte stresinizde artacak.

 


YAY BURCU 24 Mart 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)

 Uzun süredir sakin bir şekilde devam eden aşk hayatınız yeniden hareketlenecek. şinize olan saygınız ve bağlılığınız, arkadaşlarınız ve yöneticileriniz arasında sizi kararlı, itibarlı yapıyor. Maddi konularda daha dikkatli olmalısınız zira kredi kartıyla alıyor olmanız bedava anlamına gelmez.

OĞLAK BURCU 24 Mart 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık - 20 Ocak)
 
 Aşka dair bir çok tespiti benimsiyorsunuz ancak bazı tespitler çakışır ve burada çelişiyorsunuz. İş yaşamında size en ağır gelen şey, başarınıza hiç hak edilmeden ortak olunmaya çalışılması. Maddi konularda eliniz oldukça sıkı ancak yerine göre harcama yapıyorsunuz bu bazılarını kıskandırabilir.


KOVA BURCU 24 Mart 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (23 Ocak - 19 Şubat)
 
  Bu gün sevgilinizle ilgili bir çok beklentiniz gerçekleşebilir. Duygusal açıdan kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz. Sorunlarınızın üzerine rahatlıkla konsantre olabileceksiniz ve zihniniz iyi çalışıyor. Daha önceden sizi rahatsız eden bir konunun üzerinizde oluşturduğu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Bazı yeni haberler alacaksınız ve bu sizin keyfinizi yerinize getirecek.

BALIK BURCU 24 Mart 2017 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 20 Mart)
 
  Aşk hayatınızda beklentilerinize sonunda ulaşıyorsunuz. Yaratıcı çalışmalar ve kendinizi daha rahat hissedeceğiniz konulardan zevk alabilirsiniz. Mesleki konularda yoğunluk ve hareket ihtiyacı göze çarpıyor. Maddi anlamda kazanımlarınızın artacağı bir gündesiniz. Daha planlı hareket ederseniz çözüme ulaşacaksınız.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.