1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Doğu ve Güneydoğulu Kanaat Önderleri Cumhur İttifakı İçin Bir Araya Geldi.
Doğu ve Güneydoğulu Kanaat Önderleri Cumhur İttifakı İçin Bir Araya Geldi.

Doğu ve Güneydoğulu Kanaat Önderleri Cumhur İttifakı İçin Bir Araya Geldi.

Güneydoğulu İş adamı Mehmet Bozan Cumhur İttifakına destek için Doğu ve Güneydoğulu kanaat önderlerini,verdiği yemekte biraraya getirdi.

A+A-

Güneydoğulu İş adamı Mehmet Bozan Cumhur İttifakına destek için Doğu ve Güneydoğulu kanaat önderlerini,verdiği yemekte biraraya getirdi.

19671974-021a-4995-a027-610b44b706a2.jpg

Davet'e Eski Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanı ve Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker ve Esenyurt Ak parti Belediye Başkan Adayı Azmi Ekinci ve değerli davetliler katıldı.Davete gelen misafirleri selamlayan Mehmet Bozan şu sözleri dile getirdi.

İşte O Açıklaması

"Sayın bakanım,sayın Belediye Başkanım,Doğu ve Güneydoğu bölgemizin saygıdeğer kanaat önderleri,

Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teker teker teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Malumunuz üzere önümüzdeki 31 Mart mahalli idareler seçimleri var.Bu seçimler her ne kadar belediye başkanlığı seçimleri olsada aslında genel durumuda etkileyen son derece önemli bir seçim olacak.

Bu seçimler'de siyasi partiler çeşitli ittifaklar ile yarışa katılıyorlar.Yani burada 2 taraf 2 ittifak söz konusu

Birincisi devleti ve milleti ile hizmet yolunda milli ve manevi değerlerimize bağlı milleti için çalışan Cumhur İttifakı 

4f7cbd2c-e548-4581-87b9-7924e0637204.jpg

Diğeri ise bu milletin milli ve manevi değerleri ,dini ve örfü ile kavgalı,her zaman'da bunu açık etmekten geri durmayan,ezandan rahatsız,kuran'dan rahatsız,millete tepeden bakan kutsal dinimiz İslam'a ve İslam çoğrafyasındaki mazlumlara zerre sahip çıkmamış ve umurunda dahi olmayan,ABD,İngiltere ve İsrail'dan meden uman,onların bu islam çoğrafyası ve ülkemizde oynadıkları kirli oyunların maşası olmuş,ne kadar işbirlikçi var ise tek çatıda toplanmış CHP zihniyetinin önderliğindeki Zillet İttifakı var.

843548f6-6b53-4b94-9cf2-2a89c5c21b5d.jpg

Bir Burada şunu söylemek istiyoruz..

Ekonomimiz,bağımsızlığımız ve birliğimize saldıran;bizi köşeye sıkıştırmaya çalışan,bizi bölüp parçalamak,Irak gibi Mısır gibi Süriye,Libya gibi kardeş kavgasına sürüklemek İsteyen,bunun sonucundada eğemenlikleri altına alıp bizi kendilerine köle yapmak isteyen İslam'ın sancaktarı bu devletimize diz çöktürmek isteyen küresel emparyalsit güçlerin ve her türlü desteği esirgemedikleri yerli işbirlikçileri Zillet İttifakının karşısında,Devletimizin,Milletimizin Ümmetin yanında,Cumhur İttifakının yanında olduğumuzu beyan ederiz.

Hepinize Katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder saygılarımı sunarım

Sağ olun var olun Allah'a Emanet Olun"

Kaynak:Ulusal Türk - Erdem Can

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum